מודים לנו

פלטפורמא

“אנו נמצאות בתקופה מאתגרת. הקורונה מכניסה אותנו לבתים ולא מאפשרת לנו לצאת לעבוד ולנהל שגרה. נשים נפגעות אלימות מוצאות עצמן ללא כל רשת ביטחון.

בזכות התרומה החשובה של אריה יהודה ישראל ובזכות נכונות נשות הקרן לסייע ולתמוך, אנו מרגישות שאנחנו לא לבד בתהליך בזמנים אלו.

מודות לכן מקרב לב על הבעת האמון, האכפתיות וההתעניינות. זה לא מובן מאליו”.

עמותת הקן המשפחתי

“אנו רוצים להודות לכן על תרומתכם הנדיבה לאורך השנים ועל התרומה הנדיבה שקבלנו במשבר הקורונה.

אתן אכן אריות- התרומות שלכן לאורך השנים מאפשרות לנו לתת למשפחות מענים לצרכים שעולים, ולתת להם כלים וידע להתמודדות עם הבעיות שהן מתמודדות איתן ביום יום.

אנו רואות בכן שותפות לדרך. הקשר לאורך השנים הרבות נותן לנו הרגשת בטחון שאתם חלק בלתי נפרד מהתוכנית ואתן עבורינו משענת ומקור תמיכה לא רק כלכלי אלא גם מקצועי”. 

"אלמז" – העצמת נשים עולות מאתיופיה במרכזי קליטה

“תרומתה של קרן אריה יהודה היא שאפשרה לקיים את התכנית מלכתחילה ואנו מודים לכן על כך מקרב לב. לולא האמון והתמיכה שלכן, לא היה עולה בידנו להעניק לעולות חוויה זו, שחיברה אותן מחדש לעבר, העצימה אותן בהווה, והפיחה בהן תקווה לעתיד. תודה רבה מקרב לב!”

בוחרים מחר לעד

אנו מודים לכן מעומק הלב, נשות קרן אריה יהודה ישראל, על שותפותכן ותמיכתכן המשמעותית בנשים המשתתפות בתכנית בוחרים מחר לעד- סטודנטיות וסטודנטים למען ניצולי שואה בבאר שבע. בזכותכן, התכנית מתפתחת ומתבססת, והביקוש להשתתפות בה הולך וגדל.

תוכנית ההעצמה לבנות של כפר הנוער "קריית יערים"

“אנו מודים לכן, נשות קרן אריה יהודה ישראל, על שותפותכן בתכנית ותמיכתכן בבנות כפר הנוער קריית יערים. תמיכתכן המתמשכת בתוכנית העניקה לה יציבות ואפשרה לנו להרחיבה ולהעמיקה במהלך השנים האחרונות.”

עמותת מעגלי שמע

“חשוב לי להודות לכן באופן אישי. אני שמחה שבחרתן לקחת שוב חלק בפרויקט המיוחד הזה שכולו למען נשים חרשות וכבדות שמיעה. תמיכתכן מסייעת לנו בצבירת ניסיון ויצירת מענים נוספים בתחום העצמאיים והעצמאיות, ובכלל בתחום התעסוקה לאנשים עם ירידה בשמיעה”.

הרוח הישראלית הינה חברה לתועלת הציבור אשר כפופה לסוכנות היהודית, חברה זו מגייסת תרומות מהציבור הישראלי לכפרי נוער ולפרויקטים נוספים של הסוכנות היהודית.

אריה יהודה ישראל

אריה יהודה מונה 18,500 נשים יהודיות פילנתרופיות ברחבי העולם אשר עונדות בגאווה את סיכת האריה המפורסמת. האריה מסמל את המסירות והמחויבות של הנשים לתרום לקהילותיהן ולישראל.

הסיכה הראשונה נוצרה במיאמי בשנת 1972 ומיד הפכה סמל למחויבות לפילנתרופיה נשית בעולם היהודי כולו. שלוש שנים אחר כך הוחלט על לוגו בינלאומי והחלו במסורת של קיום אירועים משותפים לנשות אריה יהודה מכל הקהילות בצפון אמריקה והעולם כולו.

הסוכנות היהודית

הסוכנות היהודית פועלת על מנת להדק את הקשר בין היהודים בתפוצות לבין ישראל במטרה להבטיח קשר מחייב וגלובלי עם יהודים מסביב לעולם. הסוכנות היהודית חרטה על דגלה להתמודד עם האתגר הגדול  ביותר שניצב כיום לעם היהודי והוא חיזוק הזהות היהודית בקרב יהודים צעירים בישראל ובעולם.

הרוח הישראלית

הרוח הישראלית הינה חברה לתועלת הציבור אשר כפופה לסוכנות היהודית, חברה זו מגייסת תרומות מהציבור הישראלי לכפרי נוער ולפרויקטים נוספים של הסוכנות היהודית.

הצטרפי אלינו

קרן אריה יהודה ישראל הינה קונספט חדש של פילנתרופיה נשית בישראל. בארגון חברתי אשר נרתם והתחייב לקידום והעצמה של נשים ונערות בחברה הישראלית