אירוע שני לנשים דוברות אנגלית
בחודש מאי 2018, התכנסנו בביתה של שאנה גודמן לערב מהנה לדוברות אנגלית. בתוכנית טקס סיכה לשתי אריות חדשות, שיחה עם ד"ר מיכל קומם ורוני אייל מפרויקט "משתלבות- מרכז רותם מכללת ספיר ובהמשך-הרצאה מרתקת של הגברת ג'ולי פישר.
![אנגלית 2](https://www.loji.org.il/wp-content/uploads/2018/08/אנגלית-2-150x150.jpg)
![אנגלית 2B](https://www.loji.org.il/wp-content/uploads/2018/08/אנגלית-2B-150x150.jpg)
![אנגלית 2C](https://www.loji.org.il/wp-content/uploads/2018/08/אנגלית-2C-150x150.jpg)
![אנגלית2](https://www.loji.org.il/wp-content/uploads/2018/08/אנגלית2-150x150.jpg)
![אנגלית2A](https://www.loji.org.il/wp-content/uploads/2018/08/אנגלית2A-150x150.jpg)
בחודש מאי 2018, התכנסנו בביתה של שאנה גודמן לערב מהנה לדוברות אנגלית. בתוכנית טקס סיכה לשתי אריות חדשות, שיחה עם ד"ר מיכל קומם ורוני אייל מפרויקט "משתלבות- מרכז רותם מכללת ספיר ובהמשך-הרצאה מרתקת של הגברת ג'ולי פישר.